Villa – Renovatie – Eindhoven 

path 107
Renovatie
225
Eindhoven
Particulier
path 112
Warm en luxe

We hebben voor deze opdrachtgevers een interieurontwerp mogen maken voor de gehele woning. Ze wensten een tijdloos interieur met een warme uitstraling en een luxe twist. Dit hebben we bereikt door het gebruik van kleuren en materialen met een warme look and feel. We hebben vooral voor de wandafwerking gekozen voor een verrassend materiaal dat luxe en kwaliteit uitstraalt.

Bijzondere materialen

In de entree en rondom de open haard is gebruikgemaakt van een bronzen betonstuc. Ook hebben we op verschillende plekken gekozen voor een mooie natuursteen. Het samenspel van materialen zorgt voor een mooie eenheid in de hele villa. Door het gebruik van designelementen is ook het tijdloze aspect tot uiting gekomen in dit interieur.

Dit project betrof een renovatie van de woning waar de opdrachtgevers al in woonden. Wij creëerden hun droomhuis voor ze. En dat smaakt, zoals altijd, naar meer.

Onze andere projecten…

Renovatie kantoorpand – Rijschool Wildenberg
Een plek waar historie, functionaliteit en beleving samenkomen
EindhovenInterieurontwerpKantoorLichtplanRenovatieTurnkeyVergaderruimteWerkplekken
moderne kantoorinrichting
Restyling algemene ruimtes – Twinning Eindhoven
Twinning Eindhoven – bedrijfsrestaurant, vergaderruimtes en entree werden een uitnodigende plek voor werken, ontmoeten en verblijven
EindhovenInterieurontwerpKantoorLichtplanRenovatieTurnkeyVergaderruimteWerkplekken
Inrichting en restyling kantoor
Interieur inrichting kantoor – Twee vestigingen samen in een nieuw jasje
Een interieur dat ruim 20 jaar oud was. Van ontwerp tot realisatie namen wij het hele traject op ons. Een mooie uitdaging, waar wij onze expertise volledig op konden loslaten.
InterieurontwerpKantoorLichtplanTurnkeyVergaderruimteWerkplekken