
Adres
Ruydaelhof 7A,
5642 JM Eindhoven
info@duotone-interior.nl
Algemeen: 040 8449748
Tel Mirella 06 25007847
Tel Elmi 06 45714747
Volg ons
Openingstijden
Ma – vr: 9.00 – 17.00
Za: gesloten
Zo: gesloten
Type project: Renovatie | Oppervlakte: 21 kamers en algemene ruimtes | Locatie: Eindhoven | Opdrachtgever: De Rooi Pannen
Voor de Rooi Pannen in Eindhoven hebben wij het ontwerp voor de restyling van de hotelkamers bedacht. De Rooi Pannen heeft een hotel met 20 kamers. Hier worden de leerlingen opgeleid tot
gastvrije hoteliers.
De restyling voor de hotelkamers waren onderverdeeld in 3 soorten.
De opdracht bestond uit 10 basic kamers, 10 luxe kamers en 1 super de luxe hotelsuite.
Ook de gangen en een loungegedeelte waren onderwerp van het ontwerp.
Voor het ontwerp van de restyling van de hotelkamers hebben we uitgebreid gesproken met de mensen van De Rooi Pannen. Wij beginnen altijd met uitgebreid inventariseren wat de wensen zijn. Zij vonden het belangrijk dat de uitstraling weer van deze tijd zou zijn.
Deze moest passen bij wat De Rooi Pannen Eindhoven uit wil stralen.
Duurzaamheid en hergebruik van de reeds aanwezige materialen vonden zij ook belangrijk.
We hebben een concept gepitcht voor de restyling van de hotelkamers de gangen en de lounge.
Met onze pitch hadden wij van de drie interieurontwerpers het winnende concept neergezet.
Omdat wij het beste geluisterd hebben naar de wensen van de opdrachtgever, kregen wij uiteindelijk de opdracht.
Voor de restyling hebben we een ontwerp gemaakt met een advies voor nieuwe vloeren en muren inclusief behang en wandbekleding. Ook hebben wij de tvmeubels/garderobekasten ontworpen.
Onderdeel van het ontwerp was ook de raambekleding en de verlichting.
Verlichting is een belangrijk onderdeel van een ontwerp omdat zowel sfeer als functionaliteit belangrijk zijn. De voorgestelde verlichting is van het merk Soluxe.
Voor het restylen hotelkamer is het belangrijk dat de gastbeleving optimaal is.
Ook het DNA van het hotel kan tot uiting gebracht worden in het interieur.
Wij vinden het belangrijk om samen een ontwerpproces aan te gaan waarbij de opdrachtgever altijd voorop staat. Wij zijn pas tevreden als onze opdrachtgever dat ook voor 100% is!
Wij ontwerpen interieurs welke verrassend zijn met een sprankelende ambiance.
Wij hebben inmiddels al ruime ervaring in het verbouwen, nieuwbouwen en restylen van omgevingen. Niet alleen van hotels maar ook van restaurants.
Lopende projecten op dit moment zijn onder andere een het ontwerp en realisatie van een boutique hotel, een nieuwbouw luxe bed & breakfast en een restyling van een familie hotel met 37 kamers.
Wij nemen niet alleen het ontwerp voor onze rekening maar zorgen ook voor de realisatie van je droomproject.
Wij zorgen voor alle comminicatie met leveranciers en uitvoerende partijen. Onze opdrachtgevers hebben bij ons 1 aanspreekpunt en dat werkt !
Kennismaken met Duotone? Neem contact op!